Projeler

Satış ve Pazarlama

Akfer Group, geliştirilen yeni iş modelleri ve esnek organizasyon yapısı ile farklı dış pazarlarda, farklı kültürlerde ve risk ortamlarında kapsamlı ve stratejik satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmaktadır. Ayrıca, ürün ve servis sağlayıcısı şirketlere tüm dünya pazarlarında iş geliştirme, pazar araştırması yapma, satış ve pazarlama, dağıtım kanalları oluşturma ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Devamını Oku

İş Geliştirme

Küresel ticaret hacmindeki artış göz önünde bulundurarak, dünya genelindeki fırsatları değerlendirmek isteyen iş geliştirme birimimiz, bu küresel pazarda söz sahibi olmayı ve sizleri söz sahibi yapmayı hedeflemektedir. İş geliştirme birimimizin odaklandığı konular gıda, elektronik, ev-yaşam-dekorasyon ve tekstil alanlarıdır ve tarafınızdan gelecek tüm yatırım fikirlerine açıktır.

Devamını Oku

Tedarik

Günümüzün rekabetçi piyasa koşulları ve sıkça değişen müşteri istekleri, perakende sektöründeki yapılanmaları alternatifli çözümlere yöneltmektedir. Bu yüzden karlılık oranlarını arttırmaya yönelik tedarikçi seçimleri ön plandadır. Akfer Group, çözüm ortaklarına ürün sağlayacağı üreticilerin ve tedarikçilerin yenilikçi, kaliteli ürün konusunda uzman ve hizmet alanında son derece hızlı olmalarına dikkat etmektedir. Maksimum fayda ilkesine bağlı olarak memnuniyet sağlayacak ürünleri ve firmaları seçmektedir.  Bu firmaların;                * Kalite konusunda güvenilirliğine              * Ürün yelpazesindeki çeşitliliğine              * Üretim yeteneklerine, teknolojisine ve kapasitesine              * Tedarikçinin sektördeki konumuna              * Ambalaj ve paketleme standartlarına              * Lokal konumuna              * Varsa bayilerine, satış yaptığı yerlere              * Üretim geleceğine              * Teslimat süresi ve

Devamını Oku

Lojistik

Küresel artan ticaret hacmini göz önünde bulundurulduğunda lojistik sektörü çok büyük bir önem arz ediyor. Akfer Group olarak, bu alandaki fırsatları değerlendirmek istiyor, bu pazarlarda söz sahibi olmayı hedefliyoruz.

Devamını Oku

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'imagick' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: